Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: gimnazija@atzalynas.kedainiai.lm.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
Biologijos rajoninė olimpiada
Mokinių pasiekimai 2017-2018 m.m.

(2016-2017 m.m. archyvas)

Sveikiname olimpiadų, konkursų laimėtojus!

Biologijos rajoninė olimpiada

Martynas Želnys, IVd kl. (mokytoja Irena Ūsienė) - I vieta

Gvidas Šutkus, Ia kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Urtė Karvelytė, IIa kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Naglis Kriūnas, IIa kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Vaiva Paškevičiūtė, IIa kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Aistė Vainauskaitė, IIa kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Evelina Galinkevičė, IIId kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Nedas Našlėnas, IIId kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Emilija Ruseckaitė, IIId kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Gvidas Urbšys, IIId kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - II vieta

Šarūnas Zinkus, Ia kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - III vieta

Dovilė Tumosaitė, IIa kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - III vieta

Saimonas Pakštys, IIId kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - III vieta

Kamilė Sudžiūtė, IIId kl.  (mokytoja Irena Ūsienė) - III vieta

Giedrius Galvanauskas, IVd kl. (mokytoja Irena Ūsienė)  - III vieta


50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas (rajono etapas)

Giedrius Galvanauskas, IV kl. ( mokytojos Asta Krapikienė,  Diana Šilkaitienė) -  laureatas

Vesta Jakštaitė, IV kl. ( mokytojos Asta Krapikienė,  Laima Ardavičienė) -  laureatė

Toma Martinkutė, III kl. ( mokytojos Julija Mažeikienė,  Diana Šilkaitienė) -  laureatė

Motiejus Matuzas, IV kl.( mokytojos Julija Mažeikienė,  Diana Šilkaitienė) -  laureatas

Greta Šiulytė, IV kl. ( mokytojos  Diana Šilkaitienė, Julija Mažeikienė) -  laureatė

Gvidas Urbšys, III kl. ( mokytojos Asta Krapikienė,  Diana Šilkaitienė) -  laureatas


Konkursas ,,Dainų dainelė", rajoninis etapas

Valentinas Abarius, IVc,  (mokytoja Valda Ašmontienė) - laureatas.


Anglų kalbos rajoninė olimpiada

Čižinauskas Erikas, IIIe klasė, (mokytoja Laima Ardavičienė) -  I vieta.

Mantas Lukoševičius, IIIe klasė, (mokytoja Laima Ardavičienė) -  III vieta.


Rajoninė informatikos olimpiada

Arnas Dulinskas, IVe kl., (mokytojas Romualdas Dapkevičius) -  II vieta.


Rajoninė muzikos olimpiada

Martynas Želnys, IV kl., (mokytoja Valda Ašmontienė) -  I vieta.

Urtė Šantaraitė, III kl., (mokytoja Neringa Markevičienė) -  II vieta.

Valentinas Abarius, IV kl., (mokytoja Valda Ašmontienė) -  III vieta.


Gruodžio 1-mą dieną gimnazijoje vyko respublikinio konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" II etapas.
SVEIKINAME mūsų gimnazijos komandą - konkurso nugalėtoją - Aistę Kuliešaitę, Viktoriją Baliuckaitę, Gerdą Mikuliavičių, Beną Guogą, Daimoną Ambrazą ir komandos vadoves Gražiną Bičkienę ir Jūratę Vaiginienę.
Ačiū IIb už geranorišką pagalbą, Ugnei už dainas, o Gabrielei, Matui ir Augustinui už konkurso pravedimą

 


Gimnazijos komanda, rajono mokyklų svarsčių kilnojimo varžybų antros vietos laimėtoja (2017-11-23)

  • Pamokų laikas:
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30


  • Lankomumas:
  • Dabar lankosi: 25
  •