Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: gimnazija@atzalynas.kedainiai.lm.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
Biologijos rajoninė olimpiada
Mokinių pasiekimai 2016-2017 m.m.

(2015-2016 m.m. archyvas)

Sveikiname olimpiadų, konkursų laimėtojus!

 

Gimnazijos berniukų komanda, Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių lengvosios atletikos varžybų 4x100 m estafetės II vietos laimėtojai: (2017-05-12)

Ričardas Gudonavičius, Andrius Būda, Eitvydas Karpavičius, Rytis Grigoravičius.

Komandos vadovas Regimantas Abarius


Sveikiname Rūtenį  Urbšį IIIa klasės mokinį 23-iojoje Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje laimėjusį III vietą (mokytoja Audra Rutkauskienė).


Imitacinė bendrovė ,,Auksinis ryšys“ 21-oje Tarptautinėje IB mugėje laimėjo  bronzą už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas.

Pirmą kartą tarptautinė imitacinių bendrovių mugė vyko Kėdainiuose, todėl buvo labai malonu, kai pirkėjais tapo mūsų gimnazijos mokytojai, direktorius ir mokiniai.

Plačiau skaitykite...


Gimnazijos kroso estafečių komanda, mokyklų žaidynių rajoninių varžybų nugalėtoja (balandžio 25 d.)

Svetickaitė Rūta, Kanapkayte Valerija, Babičaitė Ieva, Murauskaitė Gerda, Pavolis Vilius, Adomaitis Vakaris, Adomavičius Mindaugas, Širvinskas Nojus.

Vadovai - mokytojai Regimantas Abarius, Dainius Butkus.


Lietuvos jaunųjų filogogų konkursas

Giedrius Galvanauskas (IIId klasės mokinys) 49-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse buvo apdovanotas II laipsnio diplomu už labai gerą literatūrinį vertimą iš anglų kalbos. Mokytojos A. Krapikienė ir D. Šilkaitienė.
Miglė Galvanauskaitė (IVf klasė) 49-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse buvo apdovanota III laipsnio diplomu už gerą literatūrinį vertimą iš anglų kalbos. Mokytoja D. Šilkaitienė.
Laurynas Kacevičius (IVe klasė) 49-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse buvo apdovanotas III laipsnio diplomu už gerą kalbos darbą. Mokytoja D. Šilkaitienė.
Greta Šiulytė (IIIe klasė) 49-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse buvo apdovanota pagyrimo raštu už literatūrinį vertimą iš anglų kalbos. Mokytojos D. Šilkaitienė ir L. Ardavičienė.


XXIV  Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiada, šalies etapas

Valeriya Kanapkayte, II kl., (mokytoja Violeta Vaitkevičienė) -  Pagyrimo raštas

už puikų testo ir kūrybinio darbo raštu atlikimą.


Balandžio 7 dieną „Ryto“ progimnazijoje vyko „Europietiškos dainos fiesta 2017“, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos dainininkės – Urtė Šantaraitė ir Ugnė Savilova (mokytoja Neringa Markevičienė) ir Laura Astrauskaitė (mokytoja Valda Ašmontienė). Merginoms buvo įteikti padėkos raštai, o Ugnė Savilova apdovanota nominacija „Už muzikalumą“

Plačiau skaitykite...


Sveikiname Valentiną Abarių Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurse „Pavasaris, poezija ir muzika“ Kauno regiono ture laimėjus I- vietą. Linkime sėkmės Vilniuje.


Rajoninė informacinių technologijų olimpiada

Deividas Tamkus, IV kl., (mokytojas Romualdas Dapkevičius) -  II vieta

Saulė Pagirskaitė, II kl., (mokytoja Violeta Stanevičienė) -  III vieta


Respublikinė chemijos olimpiada

Martynas Želnys, III kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) -  aukso medalis


Lietuvos mokinių regioninė  ekonomikos ir verslo olimpiada

Urtė Taraškevičiūtė, IIIa kl., (mokytoja Audra Rutkauskienė) - laureatė

Rūtenis Urbšys,  IIIa kl., (mokytoja Audra Rutkauskienė) - laureatas


Čempionatas „Makaronų tiltai 2017“

2017 m. kovo 14 d. VGTU organizuojamame Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2017“   atrankos etape Kėdainiuose Ia klasės mokinės Gabija Kavaliauskaitė, Vaiva Paškevičiūtė, Bernadeta Karpavičiūtė, Austėja Boreišaitė  iškovojo II vietą.


50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, šalies etapas

Martynas Želnys, III kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  III vieta


Rajoninė matematikos olimpiada

Deividas Tamkus, IV kl., (mokytoja Danutė Žižnevičienė) -  I vieta

Martynas Želnys, III kl., (mokytoja Regina Kazakevičienė) -  I vieta


Rajoninė geografijos olimpiada

Giedrius Galvanauskas, III kl., (mokytojas Žydrūnas Mackevičius) -  III vieta


Rajoninė technologijų olimpiada

Ričardas Gudonavičius, IV kl., (mokytojas Virgaudas Bernotavičius) -  I vieta

Jovita Urbonaitė, IV kl., (mokytoja Vaida Urbonavičienė) -  II vieta


Respublikinė prof. Antano Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiada KTU

Urtė Kavoliūnaitė, I kl., (mokytoja Daiva Nurdinova) -  III vieta


Dailės rajoninė olimpiada 

Urtė Kavoliūnaitė, I kl., (mokytoja Daiva Nurdinova) -  II vieta

Miglė Galvanauskaitė, IV kl., (mokytoja Daiva Nurdinova) -  III vieta

Saulė Pagirskaitė, II kl., (mokytoja Daiva Nurdinova) -  Padėka už lietuviškos mitologijos atskleidimą

Karolina Nikolajenko, III kl., (mokytoja Daiva Nurdinova) -  Padėka už kūrybinio darbo pilietiškumą


Rusų kalbos rajoninė olimpiada 

Valeriya Kanapkayte, II kl., (mokytoja Violeta Vaitkevičienė) -  I vieta

Viktorija Jankantaitė, II kl., (mokytoja Violeta Vaitkevičienė) -  III vieta


Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

Giedrius Galvanauskas, III kl., (mokytoja Asta Krapikienė) -  III vieta
Agnė Sruogytė,   IV kl., (mokytoja Asta Tikniuvienė) - Padėka


Komanda „Andromeda“ - II vieta inžinerinėse varžybose

Vaiva Paškevičiūtė, Ia klasė

Urtė Karvelytė, Ia klasė

Bernadeta Karpavičiūtė, Ia klasė

Aistė Vainauskaitė, Ia klasė


Lietuvių kalbos ir literatūros rajoninė olimpiada 

Vesta Jakštaitė, III kl., (mokytoja Asta Krapikienė) -  I vieta

Giedrius Galvanauskas, III kl., (mokytoja Asta Krapikienė) -  II vieta

Eglė Jočytė, III kl., (mokytoja Asta Krapikienė) -  II vieta

Nedas Našlėnas, II kl., (mokytoja Irutė Abarienė) -  III vieta

Gabrielė Biriukaitė, II kl., (mokytoja Irutė Abarienė) -  Padėka

Gvidas Urbšys, II kl., (mokytoja Irutė Abarienė) -  Padėka

Julija Chomenko, IV kl., (mokytoja Asta Krapikienė) -  Padėka


Rajoninė chemijos olimpiada

Nedas Našlėnas, II kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) -  I vieta

Martynas Želnys, III kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) -  I vieta

Simonas Vaitkevičius, IV kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) -  I vieta

Laurynas Kacevičius, IV kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) -  II vieta

Dovilė Tumosaitė, I kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) -  Padėka

Kornelija Magylaitė, I kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) - Padėka

Naglis Kriūnas, I kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) - Padėka

Saimonas Pakštys, II kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) - Padėka

Eglė Jočytė, III kl., (mokytoja Rasa Lažinskienė) - Padėka


Rajoninė biologijos olimpiada

Emilija Ruseckaitė, II kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  I vieta

Martynas Želnys, III kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  I vieta

Simonas Vaitkevičius, IV kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  I vieta

Urtė Karvelytė, I kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  II vieta

Laurynas Kacevičius, IV kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  II vieta

Sandra Kuznecovaitė, II kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  III vieta

Giedrius Galvanauskas, III kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  III vieta

Vesta Jakštaitė, III kl., (mokytoja Irena Ūsienė) -  III vieta


Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Greta Šiulytė, III kl., (mokytoja Rūta Berankienė) -  I vieta

Martynas Želnys, III kl., (mokytoja Laima Ardavičienė) -  II vieta

Marius Butkus, III kl., (mokytoja Rūta Berankienė) -  II vieta

Deividas Tokaris, III kl., (mokytoja Rūta Berankienė) -  III vieta


49-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

Viktorija Metiolkina, IV kl., (mokytojos Asta Krapikienė, Diana Šilkaitienė) -  laureatė

Giedrius Galvanauskas, III kl., (mokytojos Asta Krapikienė, Diana Šilkaitienė) -  laureatas

Miglė Galvanauskaitė, IV kl., (mokytoja Diana Šilkaitienė) -  laureatė

Greta Šiulytė, III kl., (mokytojos Diana Šilkaitienė, Laima Ardavičienė) -  laureatė

Laurynas Kacevičius, IV kl., (mokytoja Diana Šilkaitienė) -  laureatas


Rajoninė informatikos olimpiada

Deividas Tamkus, IVd kl., (mokytojas Romualdas Dapkevičius) -  I vieta


Rajoninė muzikos olimpiada

Martynas Želnys, III kl., (mokytoja Valda Ašmontienė) -  II vieta.

Valentinas Abarius, III kl., (mokytoja Valda Ašmontienė) -  III vieta.


Festivalis-konkursas „Mano senas drauge..."

SVEIKINAME VALENTINĄ ABARIŲ, Lietuvos jaunųjų atlikėjų dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse ,,Mano senas drauge...", skirtame poetės E. Mezginaitės 75-erių metų sukakčiai atminti, užėmus I vietą. Valentinas atliko dvi savo kūrybos dainas, kurios komisijos buvo labai gerai įvertintos.

 

  • Pamokų laikas:
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30


  • Lankomumas:
  • Dabar lankosi: 17
  • Per mėnesį:
  •